Parajumpers Kurtki,Parajumpers Outlet,Parajumpers Polska Online,Parajumpers Norge kurtka,Parajumpers Kurtki Damskie,kurtki Parajumpers Opinie,Parajumpers Outlet Uk

 

Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych przyjaciół z Korei Południowej i nie tylko Parajumpers Kurtki , otwarcie trzech nowych sklepów w Seulu! Począwszy od września, w rzeczywistości, będzie można znaleźć szeroki wybór nowej kolekcji również na Hyundai Coex, Lotte i domów handlowych Shinsegae F / W 2014 Parajumpers, w naszych sklepach monobrand w sklepie. Nowy Parajumpers Młody FW '14 Kolekcja waha się od klasycznej Masterpiece Anthology do nowych interpretacji Masterpiece następnej generacji, z ciepłym Wysoka Fill Power Down kurtki do specjalnych barwy w Super Lekkie odzieży. Parajumpers Outlet Uk Co do odzieży męskiej, nowa jakość futra zostały wykorzystane do Blokersi Młody '14 Collection, jak również: naszej wrażliwości na temat etycznych, adekwatne pola wykorzystanie prawdziwych futer, doprowadziły nas do przedstawienia kanadyjski Coyote dla sekcji Boy i Fiński Racoon dla sekcji Girl. Niektóre modele również łączyć eko-syntetycznego futra kaptur podszewka.

Na zdjęciach Młodej kolekcji Parajumpers Kurtki, kolorowe, ale wyrafinowane, bardzo szczególne miejsce zostało wybrane.Spazio Mustica jest showroom, Parajumpers Polska Online gdzie słynny Nino Mustica, artysta z sycylijskiego pochodzenia, badania, gromadzi inspirację i tworzy swoje dzieła. Nino Mustica jest wielkim eksperymentatorem sztuki współczesnej. Jego proces badawczy powoli przesuwał się od malarstwa do wielowymiarowości i multimediality. Jego płótna charakteryzują się intensywnym zgiełku pociągnięciami pędzla, zawsze precyzyjne i dobrze nakreślonych, w jasnych i mocnych kolorach. Jego rzeźby są kształty, Parajumpers Norge kurtka które generują z miękkiej falujący płynu, który krzepnie po trochu. Wybraliśmy to miejsce fot jasne kolory i, bardziej ogólnie, w duchu wolności i kreatywności, które przenika tego magicznego miejsca. Parajumpers Polska Online W ostatnich latach, futra stały się dużym problemem w branży odzieżowej, z coraz więcej klientów pod wpływem obecności prawdziwego futra na ubrania w momencie dokonywania wyboru. Począwszy od FW2014, Parajumpers Outlet Uk przyjęła precyzyjne wytyczne w tym sensie, i umieścić ich w formie pisemnej polityki Fur - krok, który pochodzi z naszej potrzeby przejrzystości i jasności zasad, luksusowa marka nie można wykluczyć. Mamy zawdzięczał to dla naszych klientów, którzy mogą teraz dokonywać świadomego wyboru, co chcą nosić.

kurtki Parajumpers Opinie Nasza polityka futro obejmuje wszystkie aspekty naszych futer, z ich kraju pochodzenia, hodowli i / lub metod łowieckich i śledzenia - wszystkie gwarantowane przez wiodących stowarzyszeń handlowych futra. Kolekcja Parajumpers nigdy nie było tak kompletne, począwszy od nowych interpretacji tradycyjnych Arcydzieła (Arcydzieła Next Generation) do zupełnie nowych stylów w dół wypełniony bawełny, do specjalnych ton elementów Superlight (w pastelowych kolorach) lub innowacyjnych kontrastów i kombinacje różnych materiałów. Również powrót serii Mountain Loft, na ekskluzywny, elegancki wygląd na stokach narciarskich. Parajumpers Outlet Uk Ale prawdziwą nowością kolekcji 2014 to nowa jakość futra: nasze obawy w odniesieniu do etyki za futra gospodarstwa hodowli przyniósł nam do zaproponowania kanadyjski kurtki Parajumpers Opinie Coyote gromadzenia i Finnraccoon męskich do stylów naszych kobiet. W Kanadzie i Stanach Zjednoczonych odłowu jest dokładnie kontrolowane i jest częścią programu zarządzania na rzecz ochrony przyrody i bezpieczeństwa kraju, podczas gdy w Finlandii farmy futra podlegają niektóre z najostrzejszych na świecie przepisów dotyczących dobrostanu gospodarstwo hodowli zwierzęta Parajumpers Kurtki Damskie.

Parajumpers Kurtki wiosna-lato 2014 kolekcja jest jedną z najbardziej tradycyjnych, jeszcze innowacyjnych tych historii. Parajumpers Polska Online W kolekcji można znaleźć kultowe stylów historycznych, takich jak klasyczne Newport (bombowiec) lub na pustyni (4-pola kurtki kieszeń),Parajumpers Norge kurtka ale także kilka naprawdę nowych stylów, takich jak Ike (kurtka z pola świetlnego, 2 kieszenie i kaptur kryjówka) lub Jersey, nowa kurtka bawełna z okrągłymi kieszeniami. Potwierdzając tradycję marki, w nowych stylach znajdziesz zwykle maniakalny dbałość o szczegóły, styl i funkcji, ponieważ celem Parajumpers "nigdy nie było stworzenie najmodniejszych kurtkę na chwilę, ale do projektowania ubrań, które pozostają elegancki i poręczny życia , W nieważkości kurtki Super lekkie, kurtki Parajumpers Opinie niezwykle skuteczne w ciągu ostatnich dwóch sezonów, są ponownie zaproponowano kilka zmian stylistycznych, ale z rozszerzonym karty kolorów gościnnie ciekawe, nowe kolory. Co więcej, jeszcze lżejsze został dodany, zwany Feather Waga, z minimum dół wypełnienia, który oferuje doskonałą ochronę, nawet w najcieplejszych miesiącach.Elegancka seria wiatrówka i sportowcy Arcydzieła są ponownie zaproponowano kilka ulepszeń w tkaninach i dopasowanie, Parajumpers Outlet Uk jak również wprowadzenie nowych stylów, a więc jest seria Skóra, prezentowane w tym sezonie bardzo elastyczna koziej skóry.Nowa seria Kalifornijskim diamentowy ożywia klasyczne pikowania tradycyjnej amerykańskiej odzieży sportowej.Bawełna Morskiej serii jest również całkowicie odnowione i inspirowany włoskim Navy świat: rocznika charakter, mocne tkaniny i wykończenia z kamienia wapnem na ostry wygląd, który jest zawsze w modzie Parajumpers Kurtki Damskie.
Parajumpers Kurtki PL 23871 9.9/ 10(from 16170 reviews) 300PLN

Suppliers: In Stock